Conlogo S.C. Konrad Lisowski Witold Słaboń ul. Szpitalna 28a, 32-300 Olkusz (woj. małopolskie)
biuro@conlogo.pl Zadzwoń do nas: +48 32 262 91 83, 502 038 909 NIP: 6292404226 | REGON: 240978381
 
Konsulting((/Consulting))

Konsulting/Consulting

Oferujemy usługi konsultingowe z zakresu: Lean Manufacturing, logistyka, marketing itd. Pozyskujemy dofinansowania ze środków unijnych na projekty inwestycyjne i szkoleniowe.

Więcej

Doradztwo biznesowe

Naszym celem jest zapewnienie Klientom Conlogo wysokiej jakości produktów. Prowadzone przez nas usługi konsultingowe obejmują doradztwo w zakresie różnych dziedzin podmiotom i organizacjom.

Zależy nam na tym, aby otrzymali oni usługi najwyżej jakości w związku z tym, zatrudniamy specjalistów, którzy zajmą się doradztwem w zakresie Lean Manufacturing, ale również logistyki oraz marketingu.

Lean manufacturing to doskonały sposób zarządzania, jego celem jest maksymalne ograniczenie strat, takich jak niepotrzebne operacje. Naszym celem jest pomoc Klientom w zachowaniu niskich kosztów jednocześnie tworząc produkty najwyższej jakości.

Jednocześnie oferujemy doradztwo biznesowe, a także wsparcie i pomoc Klientom starającym się o dofinansowanie ze środków unijnych na różnego rodzaju projekty inwestycyjne.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia oferty Conlogo, zależy nam na tym, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego działamy we współpracy z producentami z całej Europy.