Conlogo S.C. Konrad Lisowski Witold Słaboń ul. Szpitalna 28a, 32-300 Olkusz (woj. małopolskie)
biuro@conlogo.pl Zadzwoń do nas: +48 32 262 91 83, 502 038 909 NIP: 6292404226 | REGON: 240978381
 
 Tłumaczenia((/Translations))

Tłumaczenia/Translations

Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla wielu branż (metalurgia, motoryzacja, przemysł petrochemiczny, maszynowy) oraz tłumaczenia korporacyjne

Więcej

Tłumaczenia - usługi translatorskie

Przekład wypowiedzi obcokrajowców oraz dokumentów wszelkiego rodzaju na inny język wymaga nie tylko doskonałej znajomości danego języka. Konieczna bywa również specjalistyczna wiedza, a także umiejętność łączenia wiedzy z różnych dziedzin oraz znajomość kontekstu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi translatorskie na najwyższym poziomie. Wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne, w tym także specjalistyczne, techniczne, korporacyjne i zwykłe.

Nasze biuro tłumaczeń kieruje swoją ofertę zarówno do przedsiębiorców, jak i do klientów indywidualnych. Nie stanowi dla nas problemu wykonanie przekładu z języka angielskiego, niemieckiego czy też rosyjskiego. Mogą nam Państwo powierzyć wykonanie tłumaczenia pisemnego bądź ustnego dla wielu, także trudnych branż jak na przykład przemysł chemiczny, maszynowy, petrochemiczny i nie tylko.

Usługi translatorskie każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta. Przed przystąpieniem do wykonania tłumaczeń dokonujemy rzetelnej wyceny zlecenia na podstawie informacji przesłanych przez klienta. By zamówić wycenę przekładu, należy skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie oraz dołączyć do niego dokument, którego ma dotyczyć usługa translatorska.

Mogą nam Państwo powierzyć przekład korespondencji, dokumentów, instrukcji obsługi, opisów, prac naukowych oraz innych materiałów z wielu dziedzin życia. Wykonujemy również tłumaczenia rozmów biznesowych, negocjacji handlowych, szkoleń, konferencji, sympozjów i nie tylko. Zachęcamy do kontaktu, a z przyjemnością przedstawimy Państwu szczegóły współpracy.

Tłumaczenia pisemne

Wiele osób często potrzebuje pomocy profesjonalisty w momencie zetknięcia się ze specjalistycznym tekstem w obcym języku. Dlatego wykonujemy tłumaczenia pisemne opisów technicznych, ofert handlowych, ale również oficjalnych pism, jak np. akty małżeństwa.

Tłumaczenia ustne

Spotkania z obcojęzycznym mówcą są często bardzo ciekawe, jednak wiążą się z problemem, jakim jest nieznajomość obcego języka. Wykonujemy tłumaczenia ustne konsekutywne polegające na interpretacji po zakończonej wypowiedzi oraz symultaniczne - przekłady wykonywane na bieżąco.

Tłumaczenia techniczne

Dokumentacja medyczna, a także różnego rodzaju instrukcje obsługi stworzone w obcym języku są niezwykle problematyczne, ponieważ wykorzystują specjalistyczne słownictwo. Oferujemy tłumaczenia techniczne, które wykonujemy w języku rosyjskim, angielskim oraz niemieckim.