Conlogo S.C. Konrad Lisowski Witold Słaboń ul. Szpitalna 28a, 32-300 Olkusz (woj. małopolskie)
biuro@conlogo.pl Zadzwoń do nas: +48 32 262 91 83, 502 038 909 NIP: 6292404226 | REGON: 240978381
 

Tłumaczenia techniczne

Instrukcje obsługi, katalogi produktów, materiały instruktażowe, instrukcje serwisowe, specyfikacje maszyn oraz urządzeń, deklaracje zgodności, kosztorysy, harmonogramy, dokumentacje przetargowe oraz patentowe i inne specjalistyczne dokumenty wymagają od tłumacza szczególnych umiejętności. Problemem bywa mocno specjalistyczne słownictwo, którym nasycone są takie teksty. Dlatego tłumaczenia techniczne wymagają nie tylko doskonałej znajomości języków obcych, ale i wyczucia kontekstu oraz specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny oraz znajomości fachowego słownictwa i zwrotów. Wszystko to zapewni Państwu nasze biuro w Olkuszu, które tworzą fachowcy o doskonałych umiejętnościach językowych, a także specjalistycznej wiedzy z wielu różnych dziedzin.

Nasi specjaliści wykonają dla Państwa tłumaczenie dokumentacji medycznej, jak i technicznej. Najczęściej przekłady dotyczą takich branż jak przemysł chemiczny, energetyka, przemysł elektroniczny, architektura, budownictwo, motoryzacja, górnictwo, ale też branży medycznej, prawnej czy też informatycznej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu celem uzyskania wyceny oraz ustalenia szczegółowych warunków współpracy.

Jeśli chodzi o zakres językowy, wykonujemy tłumaczenia techniczne z języka rosyjskiego, angielskiego oraz niemieckiego (przekłady zarówno z języka obcego na polski, jak i na odwrót). W przypadku dokumentów uznawanych za oficjalne dokonujemy również wymaganego uwierzytelnienia dokonanego przekładu.