Conlogo S.C. Konrad Lisowski Witold Słaboń ul. Szpitalna 28a, 32-300 Olkusz (woj. małopolskie)
biuro@conlogo.pl Zadzwoń do nas: +48 32 262 91 83, 502 038 909 NIP: 6292404226 | REGON: 240978381
 

Tłumaczenia pisemne

Głównym obszarem naszych działań są tłumaczenia pisemne, które mogą dotyczyć wszelkiego rodzaju dokumentów. Wykonujemy rzetelne przekłady korespondencji, prac naukowych, różnego typu pism, opisów technicznych, stron internetowych, ofert handlowych, umów i nie tylko. Mogą nam Państwo powierzyć również tłumaczenia uwierzytelnione, które są wymagane przy wszelkiego rodzaju pismach uznanych za oficjalne takich jak akty małżeństwa, akty urodzenia, dyplomy naukowe, akty założycielskie spółek, akty oraz pełnomocnictwa notarialne, umowy, patenty, dokumenty rejestracyjne aut sprowadzonych z zagranicy, itp.

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy mogą pochwalić się nie tylko doskonałymi umiejętnościami językowymi, ale też bogatą wiedzą z wielu różnych dziedzin. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie i profesjonalnie dokonać przekładu pism i dokumentów technicznych oraz specjalistycznych, które wymagają znajomości skomplikowanych tematów oraz fachowego słownictwa.

Wykonujemy pisemne tłumaczenia zwykłe oraz uwierzytelnione w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Termin wykonania oraz koszt usługi translatorskiej uzależniony jest od wielu czynników jak na przykład:

  • liczba stron dokumentu,
  • stopień trudności przekładu (słownictwo techniczne, specjalistyczne)
  • specyfikacja treści
  • uwierzytelnienie

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego każdorazowo dokonujemy wyceny tłumaczenia pisemnego. W tym celu prosimy o kontakt poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej naszego biura.